fbpx

Vianočná pošta 2019

Aj v roku 2019 Vianočná pošta doručila osamelým seniorom vyše 30.000 pozdravov z celého sveta. Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, ako aj sociálnym pracovníkom z Domovov.


Pripravili sme pre Vás malý darček e-book Galéria vďačnosti Vianočnej pošty.

Mapa miest, odkiaľ putovali pozdravy od dobrovoľnikov sa otvorí po klikutí na obrázok

Fotogaléria pozdravov postupne pribúda TU:

*Budeme radi, ak pridáte aj Vaše pozdravyOdkazy:

Ľubica Noščáková

Ľubica Noščáková

TOP 10 učiteľka Slovenska, dvojnásobná Blogerka roka, spoluzakladateľka OZ Pohodovo, Mama, Knihomilka a dobrovoľníčka... Viac sa o mne môžete dozvedieť na mojej osobnej stránke.

You may also like...

6 komentárov

 1. Avatar Katarina píše:

  Dobry den, 14.11. mi prisiel od Vas mail ohladom vianocnej posty, kym som obehla vsetkych kolegov mi to chvilku trvalo, dnes som nas chcela zaregistrovat a vidim, ze uz sa neda. A podla uz zverejneneho komentara sa nedalo uz 20.11. To naozaj? Uz to tento rok ani nebude mozne? Prosim dajte mi vediet. Dakujem vopred.

  • Dušan Dušan píše:

   Dobrý deň,
   pri registrácii máte možnosť pridávať pod jednou registráciou viacerých pisateľov (tlačítko +pridať ďalšie meno) s počtom pozdravov 1,3 alebo 5. Takže môžete kolegov zaregistrovať. Spravíte jednu spoločnú registráciu a každý dostane aj adresy, aj certifikát.

 2. Avatar Eva Kondlová píše:

  Dobrý deň, dva roky sme boli zapojený do skupinového písania vianočnej pošty pre seniorov, teraz som zistila , že sa už nedá registrovať. Chcem sa spýtať či s nami počítate aj tento rok alebo máte kapacitu plnú aj bez nás. Vopred ďakujem s pozdravom Kondlová

 3. Avatar Dana Varmusová píše:

  Dobrý deň, zaregistrovala som žiakov 1. stupňa – 66 žiakov, ZŠ s MŠ, Križovany nad Dudváhom, ale doposiaľ mi neprišla akceptácia. Neviem, či som to prehliadla, ale bo sa stala niekde inde chyba.

  Ďakujem.

  • Dušan Dušan píše:

   Dobrý deň, Vašu registráciu máme zaevidovanú. Pozrite prosím, či vám potvrdenie neprišlo do záložky reklama. Algoritmy Post.sk aj ostatných emailových služieb sú nevyspytateľné 🙂

 4. Avatar Jana píše:

  Dobrý deň Ľubica, písala som vám správu na messenger, prosím môžeme sa nakontaktovat? Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *