fbpx

Vianočná pošta 2019

Aj v roku 2019 Vianočná pošta doručila osamelým seniorom vyše 30.000 pozdravov z celého sveta. Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, ako aj sociálnym pracovníkom z Domovov.


Pripravili sme pre Vás malý darček e-book Galéria vďačnosti Vianočnej pošty.

Mapa miest, odkiaľ putovali pozdravy od dobrovoľnikov sa otvorí po klikutí na obrázok

Fotogaléria pozdravov postupne pribúda TU:

*Budeme radi, ak pridáte aj Vaše pozdravyOdkazy:

Páčil sa Vám článok? Pomôžte mu zdieľaním.

6 názorov na “Vianočná pošta 2019”

 1. Dobrý deň,
  pri registrácii máte možnosť pridávať pod jednou registráciou viacerých pisateľov (tlačítko +pridať ďalšie meno) s počtom pozdravov 1,3 alebo 5. Takže môžete kolegov zaregistrovať. Spravíte jednu spoločnú registráciu a každý dostane aj adresy, aj certifikát.

 2. Dobry den, 14.11. mi prisiel od Vas mail ohladom vianocnej posty, kym som obehla vsetkych kolegov mi to chvilku trvalo, dnes som nas chcela zaregistrovat a vidim, ze uz sa neda. A podla uz zverejneneho komentara sa nedalo uz 20.11. To naozaj? Uz to tento rok ani nebude mozne? Prosim dajte mi vediet. Dakujem vopred.

 3. Dobrý deň, dva roky sme boli zapojený do skupinového písania vianočnej pošty pre seniorov, teraz som zistila , že sa už nedá registrovať. Chcem sa spýtať či s nami počítate aj tento rok alebo máte kapacitu plnú aj bez nás. Vopred ďakujem s pozdravom Kondlová

 4. Dobrý deň, Vašu registráciu máme zaevidovanú. Pozrite prosím, či vám potvrdenie neprišlo do záložky reklama. Algoritmy Post.sk aj ostatných emailových služieb sú nevyspytateľné 🙂

 5. Dana Varmusová

  Dobrý deň, zaregistrovala som žiakov 1. stupňa – 66 žiakov, ZŠ s MŠ, Križovany nad Dudváhom, ale doposiaľ mi neprišla akceptácia. Neviem, či som to prehliadla, ale bo sa stala niekde inde chyba.

  Ďakujem.

 6. Dobrý deň Ľubica, písala som vám správu na messenger, prosím môžeme sa nakontaktovat? Ďakujem

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.