fbpx

O nás

Kto sme?

Sme partia nadšencov, ktorí majú radi pohodový život plný radosti.  

Naše heslo je: “Robme deň krajším”

Rozhodli sme sa podeliť aj s ostatnými o naše postupy ktoré nám fungujú. Vytvárame projekty, ktorých môžete byť aj Vy súčasťou a spraviť krajší deň sebe, alebo niekomu inému.

A tu sme my, ktorí aktívne tvoríme:

Ale Pohodovo tvoria tiež naši priatelia na FB stránkach a v skupinách: Vianočná pošta, Ako naučiť, Ľubica Noščáková-Slnko v Duši a Pohodovo, ale aj ďalší, ktorí na sociálnych sieťach nie sú.

Nech sa páči, pridajte sa k nám.

Info o aktivitách:

zanechajte nám Váš kontakt a budeme Vás radi informovať o novinkách a aktivitách v Pohodove

Náš príbeh:

Časť svojho života sme aj my stáli v rade pred okienkom želaní. Strácali sme vzácny čas svojho života tým, že sme nevedeli, čo vlastne chceme a tak sme sa pokojne dakam zaradili a čakali, až sa nám dostane to požehnanie vysloviť svoju požiadavku pri “okienku” splnených prianí…  A tam sa zrazu ukázalo, že sme stáli v nesprávnom rade… Veru tak. 

Naučili sme sa pomenovať, čo v živote chceme, a robiť niečo preto. A začalo to ku nám prichádzať stále viac. Miesto státia v rade sme si s priateľmi založili občianske združenie Pohodovo, ktoré nám umožňuje byť tými “na druhej strane okienka”. Okienko sme zrušili a pomenúvame a plníme si sny priamo. Bez státia v rade. Inšpiráciu pre Vás prinášame cez naše aktivity.