fbpx

Tajomné svety

Dokážu 9-ročné deti napísať ozajstnú knihu? Dokážu! Pretože majú sami v sebe to, čo mnohí autori detských kníh musia hľadať hlboko pod svojim dospeláckym povrchom – nekonečnú detskú fantáziu a jednoducho zrozumiteľný, deťom vlastný jazyk.

Namiesto nudného učenia sa Slovenčiny sme napísali knihu.

Deti sa naučili spolupracovať, tvoriť texty aj grafiku, vyzbierali si na vydanie knihy peniaze na Startlabe, vydali ju, pokrstili a aj predávali… Odmenou sú im vedomosti a zručnosti, ktoré sa im v živote určite zídu a tiež vedomie, že dokážu veľké veci.

Ak máte záujem poradiť sa, ako s Vašimi deťmi napísať knihu, napíšte nám…

O čom je kniha Tajomné svety?

Každý z nás má svoj svet. A každý z nás – kdekoľvek a akokoľvek žije, je malým tajomstvom pre tých ostatných. Naše svety – aj keď sa zdá, že žijeme spolu v jednom, sú pre nás navzájom tajomnými. No nemusia byť …

V tejto knihe partia detí vďaka priateľstvu dokáže nemožné – zlomí  kliatbu a prekročí hranice Tajomných svetov, strážené záhadným Stromonantom a jeho vojskom Trevenantriov…  

Video kampane na startlabe

Ľubica Noščáková

Ľubica Noščáková

TOP 10 učiteľka Slovenska, dvojnásobná Blogerka roka, spoluzakladateľka OZ Pohodovo, Mama, Knihomilka a dobrovoľníčka... Viac sa o mne môžete dozvedieť na mojej osobnej stránke.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *