fbpx

Tajomné svety

Každý z nás má svoj svet. A každý z nás – kdekoľvek a akokoľvek žije, je malým tajomstvom pre tých ostatných. Naše svety – aj keď sa zdá, že žijeme spolu v jednom, sú pre nás navzájom tajomnými. No nemusia byť …

V tejto knihe partia detí vďaka priateľstvu dokáže nemožné – zlomí  kliatbu a prekročí hranice Tajomných svetov, strážené záhadným Stromonantom a jeho vojskom Trevenantriov…  

Dokážu 9-ročné deti napísať ozajstnú knihu? Dokážu! Pretože majú sami v sebe to, čo mnohí autori detských kníh musia hľadať hlboko pod svojim dospeláckym povrchom – nekonečnú detskú fantáziu a jednoducho zrozumiteľný, deťom vlastný jazyk.

Namiesto nudného učenia sa Slovenčiny sme napísali knihu.

Deti sa naučili spolupracovať, tvoriť texty aj grafiku, vyzbierali si na vydanie knihy peniaze na Startlabe, vydali ju, pokrstili a aj predávali… Odmenou sú im vedomosti a zručnosti, ktoré sa im v živote určite zídu a tiež vedomie, že dokážu veľké veci.

Ak máte záujem o metodiku ako s deťmi napísať knihu a pritom sa naučiť viac než len učivo, zanechajte mi na Vás kontakt. Ak bude dostatočný záujem, zostavím z materiálov sprievodcu ako na to.

Video kampane na startlabe

Zdieľajte s priateľmi