Vianočná pošta registrácia

Vitajte,

Tu sa môžete prihlásiť do Vianočnej pošty – ako jej pisatelia, teda tí, ktorí chcú svojim pozdravom obdarovať nejakého starkého či starkú z domovov dôchodcov.

Hľadali sme cestu, ako to urobiť čo najjednoduchšie v súlade s novým zákonom tak, aby sme Vám mohli zaslať poštovú adresu starkých na Vami registrovaný mail. Zároveň sme Vám chceli nejako poďakovať za to, že ste odhodlaní urobiť takto radosť niekomu, kto je pre Vás zatiaľ neznámy.

Všetky informácie o Vianočnej pošte 2018

 

Ako najjednoduchšia cesta sa ukázala „Objednávka Vianočnej pošty“ za 0€ – čiže zadarmo :-), v ktorej vyplníte svoje údaje (mail a počet pozdravov, ktoré chcete poslať a odkliknete.

Následne Vám príde „potvrdenie objednávky“ a ďakovný certifikát účastníka Vianočnej pošty

Adresy seniorov Vám zašleme medzi 6-10.12. aby ste mali dostatok času na odoslanie.

 

Ak máte možnosť podporiť aj finančne Pohodovo o.z.- organizátora pošty, budeme Vám veľmi vďační, pretože hoci sa to javí navonok ako jednoduchá a skvelá aktivita :-), naši dobrovoľníci jej organizáciou strávili stovky hodín (pri počte zapojených 11.101 píšucich minulý rok odpovedali denne na 300-500 mailov, komunikovali s domovmi rovnako ako s pisateľmi ) a my by sme ich radi aspoň trošku finančne nahradili tento čas:-)

S domovami spolupracujeme tiež počas roka, chodíme s deťmi za starkými a robíme rôzne aktivity.

Odkazy:

A teraz už sľúbený formulár na prihlásenie jednotlivcov:

4 x komentár k “Vianočná pošta registrácia

  1. Ďakujem a som rada, že môžem prispieť svojou troškou k radosti druhých…. Prajem veľa síl a nápadov…..

  2. Rada sa zapojím do tohto skvelého projektu. Držím palce , nech sa Vám darí a nech máte len veľa spokojných a šťastných klientov a a dobrovoľníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *