Vianočné darčeky z Pohodova

Pre všetkých priaznivcov Pohodova sme pripravili zopár darčekov:

1/Kľúče ku šťastiu:

Po kliknutí na obrázok si môžete stiahnuť PDF s 5 kľúčmi ku šťastiu. Krátky návod, ktorý sa zmestí na A4, ale mne zmenil totálne život. Použitím týchto kľúčov pustíte šťastie k sebe a stane sa natrvalo vaším spoločníkom)

2/Knižka Slnko v Duši s darčekmi:

Ku každej knižke Slnko v duši od nás dostanete darčeky:-)

V knižke nájdete 100 príbehov, ktoré pohladia dušu a spravia krajší deň. Napísala som ju hlavne pre Mamy. Tie súčasné, alebo tie, ktoré už majú deti odrastené.

Čarovný svet malej Hanky a Julky radi počúvajú malé deti, lebo sú im blízke. Dospelákom zasa pomôže  prečítanie príbehu po náročnom dni uvedomiť si, aké je krásne žiť na tomto svete. Medzi riadkami sa ukrýva návod, ako vnímať zázraky každodenného života.

Tlačená kniha má “kabelkový” formát užšia A5-ka. PDF formát je zasa ekologickejší a príbehy tak môžete mať zo sebou v mobile, alebo tablete.

Autorka Ľubica Noščáková, 2x po sebe umiestnená ako Top 10 Bloger roka.

 

A čo tie darčeky?

Pribalíme Vám podľa želania:

  • Osobné venovanie do knižky (do poznámky k objednávke napíšte meno)
  • 27 zážitkov Je to 27 tipov na jednoduché rodinné aktivity, ktoré takmer nič nestoja, zato dokážu stmeliť rodinu a ponúknu zážitky na ktoré budete ešte dlho spomínať. -ebook teraz za symbolické 1€
  • Sprievodca Ukáže Vám cestu za Vaším slnkom v Duši. Nájdete tu príbeh aj hru, ktorá Vám pomôže vidieť pekné veci okolo Vás. -ebook teraz za symbolické 1€

 

Objednať tlačenú verziu

 Objednať  PDF  verziu   

Verím, že Vám tieto malé darčeky spríjemnia chvíle a spravia svet krajším.
Darčeky, ktorými môžete obdarovať seba, alebo niekoho blízkeho.

Ľuba

Ľubica Noščáková

Ľubica Noščáková

TOP 10 učiteľka Slovenska, dvojnásobná Blogerka roka, spoluzakladateľka OZ Pohodovo, Mama, Knihomilka a dobrovoľníčka... Autorka knihy Slnko v Duši. Viac sa o mne môžete dozvedieť tu.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *