Ako naučiť

Učenie môže byť zábava 🙂

Viem to, lebo mi to potvrdilo už vyše 450 detí, s ktorými som sa počas mojej praxe učila najmenej jeden rok.

Vtip je v tom, že zatiaľ čo v spoločnosti zaužívaný význam slova učenie = sedenie v lavici a nalievanie akademických vedomostí do hlavy, u mňa slovo učiť sa = objavovať, tešiť sa, nachádzať odpovede na svoje otázky, dobre sa baviť, robiť stále lepšie chyby, rozvíjať sa, žiť  (spolu).  Takto sa spolu s deťmi učím rada a s láskou, hravo a podľa ich potrieb. Aj vďaka tomu ma deti ocenili v súťaži o najobľúbenejšieho učiteľa Slovenska roka  Zlatý Ámos 2016 a v 2018 som sa dostala medzi TOP 10 učiteľov Slovenska

Po profesionálnej stránke som absolvovala množstvo vzdelávaní, mám “horu rôznych” certifikátov, no za  najdôležitejšie z profesionálneho hľadiska nepovažujem svoje konkrétne nadštandardné vzdelanie, ale to, že (sa) stále učím naozaj rada – som nadšený učiteľ a žiak zároveň. Momentálne učím v CZŠ NARNIA.

Ak sa chcete učiť s deťmi s radosťou a ľahkosťou, STE VÍTANÍ v skupine “ako naučiť”. Nájdete tu všetky novinky, postupy a aktivity. Môžete tu dostať aj odpovede na Vaše otázky, získať ďalšie praktické rady a podporu. 

Súvisiace články